Parní lázně

Blahodárné pro tělo i duši - něžné obláčky pro jemné uvolnění.

Nechte se obklopit něžnými obláčky, které jemným hlazením dávají pocit celkového uvolnění. Podobně jako v sauně, spočívá tento požitek na principu parní lázně, avšak se zančně odlišnými klimatickými vlastnostmi. Na rozdíl od klimatu v sauně se u parní lázně jedná o vlhkou teplou lázeň. Značně vysoká vlhkost vzduchu (do 100%), působí spolu s poměrně nízkou teplotou (cca 45°C) a vytváří klima, které se ukázalo jako v mnohém ohledu prospěšné. Kromě příjemného pocitu zotavení a radosti ze získání nových sil existují fundované poznatky v lékařské oblasti o úspěších aplikace parní lázně jako podpůrného opatření při léčbě astmatu, zánětu průdušek, revmatismu, chrapotu, přetížení svalů a poruch prokrvení. zvláště je třeba vyzdvihnout i kosmetické hledisko. Působení parní lázně se velmi doporučuje pro jemnou, hladkou a pěstěnou pokožku. Otvírají se póry a z pokožky se vyplavují nečistoty. Důležité pro úspěšné uvolňující působení je správné použití parní lázně. Rozhodující přitom, stejně jako u saunové lázně, je střídavý účinek horka a chladu. Po každém "cyklu páry" musí následovat přestávka s ochlazením. Podle toho, jak účastník lázně snáší, mohou po prvním krátkém cyklu následovat další. Přestávky na odpočinek mezi těmito cykly zvyšují účinek zotavení.

nejprodávanější parní lázně

  TYP D 100
  TYP R 400
  TYP D 200
  TYP D 500

Sauny

Sauny vyrábíme dle Vašeho přání a přesně laděné k Vašemu interiéru. K výběru jsou následující materiály: severský smrk, hemlock, topol, olše, abachi.

Whirpooly

- vířivé bazénky jsou vyrobeny z akrylátu a jsou opatřeny vnější tepelnou izolací. Slouží k rehailitaci vodou cca 34°- 36°C. Whirlpooly jsou pro 3 - 12 osob dle typu.

 • vhodné použití: privát, hotely, sauny, lázně, rehabilitační pracoviště, fitcentra,
                         koupaliště, sportovní areály
 • whirlpool je vybaven: perličkovou lázní - dnové trysky, hydromasáží - stěnové
                                 trysky, přisáváním vzduchu
 • whirlpooly se dodávají v několika možnostech:  1. samostatný whirlpool + přípojný agregát
                                                                     2. whirlpool se zádřevou
                                                                     3. whirlpool s přepadem + přípojný agregát

U whirlpoolů je možnost vývěru skimmerového systému, nebo přepadového systému. Dodávají se ve dvaceti barevných odstínech. Jsou napojeny na kompaktní agregát ( úpravna vod ).

Solární louky